Rodinné právo

Úprava svých osobních, rodinných a s tím souvisejících majetkových poměrů patří mezi nejdůležitější životní rozhodnutí. Vzhledem k jejich důležitosti a závažnosti se na nás obrací stále více klientů se žádostí o konzultaci, sepis dokumentů, nebo právní zastoupení.

Vzhledem k četnosti těchto dotazů jsme pro Vás připravili specializované webové stránky www.rozvodzdarma.cz, kde si můžete zcela zdarma stáhnou všechny potřebné dokumenty k rozvodu. Nabízíme samozřejmě i placené právní služby, neboť jsme přesvědčeni, že se jedná o tak závažná životní rozhodnutí, že není rozumné řešení takových životních situací učinit bez porady s právníkem.

Jedná se zejména o řešení následující problematiky:

 • Úprava majetkových práv před uzavřením manželství i v průběhu jejího trvání – předmanželské smlouvy, zúžení nebo rozšíření společného jmění manželů. V této oblasti poskytujeme odborné poradenství a spolupracujeme se zkušenými notářskými kancelářemi.
 • Péče o nezletilé děti a alimenty – určení nebo popření otcovství, řešení otázek péče o dítě a styku rodičů s ním, určení výše výživného nezletilých i zletilých dětí
 • Rozvod manželství a vše, co k tomu patří.
 • Rozpad nesezdaného soužití – vzhledem k tomu, že stále více dvojic spolu žije bez uzavření manželství, dochází také častěji k ukončení soužití dlouholetých životních partnerů, které má významné odlišnosti od rozvodu manželství.
 • Majetkové vypořádání – velmi často se na nás klienti obracejí s dotazy ohledně majetkového vyrovnání, kdy se za trvání manželství například ze společných peněz opravila nemovitost jednoho z manželů, je potřeba rozdělit firmu, nebo vyrovnat dluhy a závazky.
 • Bydlení manželů.
 • Zastupování ve všech druzích řízení v rodinných věcech jako rozvodový právník.

Máte zájem o naše služby

Zavolejte nám ihned na +420 774 019 960 nebo napište přes kontaktní formulář. Váš případ posoudíme zcela zdarma.

  Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.

  Kontakt

  Mgr. Daniel Zinrák, advokátní kancelář Praha

  Hybernská 1012/30
  110 00 Praha 1 – Nové Město

  Kontakt

  Mgr. Daniel Zinrák, pobočka Olomouc

  Palachovo nám. 620/1
  779 00  Olomouc

  Kontakt

  Mgr. Daniel Zinrák, pobočka Zlín

  Sokolská 426,
  760 01 Zlín