Advokát Olomouc

Naše advokátní kancelář v Olomouci funguje již od roku 2012 a sídlí přímo v srdci Olomouce, na Palachově náměstí u Terezské brány. Advokátní praxe našich právníků v Olomouci navazuje na jejich předchozí působení v jiných advokátních kancelářích. Za svou dlouhou praxi zvládli úspěšně vyřešit již stovky případů, o čemž svědčí kladné recenze našich klientů.

Mgr. Zuzana Zinráková vykonává svou advokátní činnost již od roku 2011 a v advokacii pracuje více než 15 let. Za toto dlouhé období posbírala řadu zkušeností zejména v oblasti rodinného práva, z oblasti práva týkajícího se nemovitostí a staveb, ale také z dalších oblastí.
Mgr. Daniel Zinrák před otevřením pobočky advokátní kanceláře v Olomouci působil kromě advokacie i na manažerských pozicích v mezinárodních firmách. Tyto zkušenosti ve své advokátní praxi využívá naplno.

S ohledem na dlouholetou praxi našich olomouckých právníků můžeme klientům poskytnout službu, která je minimálně časově zatíží. Tato časová úspornost vede k tomu, že jsme schopni nabídnout cenově dostupnou, ale přesto kvalitní službu s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Tým advokátní kanceláře Mgr. Daniel Zinrák Olomouc
Tým advokátní kanceláře Mgr. Daniel Zinrák Olomouc

Proč spolupracovat právě s naší advokátní kanceláří v Olomouci​

V případě, že se rozhodnete služeb advokáta využít, neváhejte se na nás obrátit. Oproti konkurenci Vám můžeme nabídnout:

 • První konzultaci zdarma.
 • Dlouholetou praxi a zkušenosti.
 • Ušetření starostí s komunikací s protistranou či soudem.
 • Rychlé řešení právního sporu.
 • Finančně dostupné služby.
 • Dosažení klientem žádaného výsledku.
 • Spolehlivého partnera pro řešení právních problémů.
tým

Tým advokátní kanceláře v Olomouci

Jakým oblastem práva se věnujeme

Naší advokáti se věnují především oblasti náhrad škod a újmy, ale i rodinnému a pracovnímu právu. Dalšími oblastmi, ve kterých poskytujeme právním pomoc jsou medicínské právo, trestní a správní právo, a právo s mezinárodním přesahem. Právní služby poskytujeme také v souvislosti se správou majetku, s daněmi a v oblasti finančního práva. Právní pomoc jsme schopni s ohledem na naše dlouholeté zkušenosti poskytnout i v dalších oblastech práva.

Pokud si nejste jisti, jaké problematiky konkrétně se Váš problém týká, neváhejte se na našeho advokáta obrátit.

Zásady našich olomouckých advokátů

 • Postupovat vždy ke spokojenosti klientů.
 • Poskytnout klientům časově dostupnou službu – na čase schůzek je vždy možné se s advokátem dohodnout. Dohoda je možná i na formě konzultace, kdy poskytujeme i online konzultace.
 • Serióznost – Naši advokáti vždy postupují podle jejich nejlepšího svědomí a na základě všech svých znalostí a zkušeností postupují dle pečlivě vymyšleného plánu ušitého Vám na míru.
 • Diskrétnost – Mlčenlivost je pro nás samozřejmostí. Nemusíte se tak bát být ke svému advokátovi zcela upřímní a sdělit veškeré okolnosti důležité pro Váš případ. Na základě vzájemné důvěry pak můžeme vybudovat pevný vztah a jednodušeji dojít k cíli.
 • Finanční dostupnost – S ohledem na fakt, že se naši advokáti vždy snaží celou věc vyřešit co nejrychleji, se snižuje finanční náročnost. Naši advokáti Vám tedy ušetří jak čas, tak i peníze.
 • Odborné a kvalitní poskytnutí služby – Vzhledem k dlouhodobé praxi našich advokátu jsme schopni zajistit opravdu kvalitní službu založenou na hlubokých odborných znalostech, přičemž veškeré naše výstupy podléhají kontrole. Můžete se tak spolehnout na to, že jste ve více než jedněch dobrých rukou.

Kolik stojí právník v Olomouci​

Naši advokáti si stanovuje buďto odměnu hodinovou, podílovou či odměnu za jednotlivé úkony. Výše hodinové odměny se vždy odvíjí od počtu hodin strávených nad případem, kdy si za hodinu práce účtujeme 2.500 – 3.000,- Kč bez DPH. Každý právník v naší advokátní kanceláři je nicméně schopen odhadnout, kolik hodin mu práce zabere a je tak možné se domluvit na tom, kolik maximálně hodin nad případem stráví. Klient pak dopředu ví, kolik ho právní služby budou stát.
Co se týče podílové odměny, klient platí podíl z plnění získaného z proběhlého sporu. Platí tedy vždy až poté, co má finanční prostředky k dispozici.
Možné je dohodnout si i pevnou sazbu za jednotlivé úkony.

Mgr. Daniel Zinrák – advokátní kancelář
Mgr. Zuzana Zinráková – advokátní kancelář

Palachovo nám. 620/1
779 00 Olomouc

Kancelář se nachází přímo u Terezské brány asi 3 minuty chůze od budovy Okresního soudu v Olomouci.

V místě je velké placené parkoviště.

Přímo před domem je zastávka tramvaje Okresní soud.

Osobní jednání je možné pouze po předchozí telefonické domluvě.

Prosím volejte 774019929.

 

Pohled na budovu Palachovo náměstí 620/1, Olomouc – dům vpravo.

Parkoviště na Palachově náměstí v Olomouci.

Neváhejte nás kontaktovat

Můžete nás kontaktovat buďto telefonicky skrze kontakt uvedený na našich webových stránkách, popřípadě pokud preferujete písemnou komunikaci prostřednictvím emailu či krátkého formuláře uvedeného níže. Náš advokát se s Vámi spojí a sdělí Vám, jestli a jak konkrétně by Vám pomohl pomoci. Následně je v případě právního zastoupení potřeba sepsání plné moci a smlouvy o poskytování právních služeb. Další postup ve věci je pak vždy zcela individuální podle právního problému.

Proč mít zkušeného advokáta

V životě každého nastávají situace, kdy je potřeba najít si dobrého advokáta. Do těchto situací se lidé dostávají také zaviněním někoho dalšího či pouze nešťastnou náhodou. Kvalitní a empatický advokát, který Vás podpoří může pak být v těžké a psychicky vypjaté situaci k nezaplacení.

Některé problematiky práva se mohou zdát lidem bez právního vzdělání jednoduché či jejich řešení zcela jasné. Často pak vznikají případy, kdy jsou kvůli nedostatečnému vyvážení sil s protistranou, která si advokáta našla, poškozeni na svých právech. Přesně proto je vždy lepší se alespoň poradit s advokátem, ať už pro vyrovnání sil nebo získání převahy. Advokát je schopný zhodnotit individuálně každý případ od případu a určit tak, zda je jeho pomoc potřeba či na to stačíte sami.

Máte zájem o naše služby

Zavolejte nám ihned na +420 774 019 960 nebo napište přes kontaktní formulář. Váš případ posoudíme zcela zdarma.

  Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.

  Kontakt

  Mgr. Daniel Zinrák, advokátní kancelář Praha

  Hybernská 1012/30
  110 00 Praha 1 – Nové Město

  Kontakt

  Mgr. Daniel Zinrák, pobočka Olomouc

  Palachovo nám. 620/1
  779 00  Olomouc

  Kontakt

  Mgr. Daniel Zinrák, pobočka Zlín

  Sokolská 426,
  760 01 Zlín